+48 730 308 530

recepcja@willagorskawetlina.pl

Jesień w Bieszczadach – przyjemnie i bajecznie

Jesień w Bieszczadach jest piękna, jeżeli masz jeszcze urlop do wykorzystania i dużo energii do spożytkowania, właśnie dla Ciebie jest ta oferta.

Zabierz ze sobą najbliższych i wyruszaj w Bieszczady:) a na pewno nie pożałujesz.

Poznaj te magiczne góry Bieszczady w pięknej jesiennej odsłonie.

Piesze wędrówki, wśród kolorów jesieni, wyprawy na grzyby, wycieczki rowerowe, wspólne wieczory przy blasku ognisk, poranna kawa na tarasie w promieniach słońca,, takie atrakcje i nie tylko czekają na Ciebie w Bieszczadach.

Nie zastanawiaj się długo dzwoń 730308530 lub 13 46 846 34.

Oferta obowiązuje w terminie do 21 grudnia 2018r.

Cennik w pakiecie „Jesień w Bieszczadach – przyjemnie i bajecznie”

(min. 2 noclegi)

Cena dla jednej 220,00 160,00 zł

Cena obejmuje:

• Noclegi w pokoju z łazienką,

• Śniadanie w postaci bufetu szwedzkiego, • Dwie obiadokolacje, • Wieczór z grzańcem, • Internet Wi-Fi, • Bezpieczny parking,

Atrakcje w okolicy:

– Bieszczadzka CIUCHCIA, kolejka wąskotorowa w Majdanie,

– Liczne szlaki piesze i rowerowe,

– Lasy pełne grzybów

– Muzeum Bojków w Myczkowie

– Centrum Kultury Ekumenicznej wraz z Ogrodem Biblijnym w Myczkowcach, 

– Aquapark Aquarius w Lesku; www.basen.lesko.pl

– Wielka Zapora Wodna w Solinie, 

– Opuszczone bieszczadzkie wioski,

– Muzeum Budownictwa Ludowego w Sanoku oraz Rynek Galicyjski, 

Kontakt: 730308530 lub 13 46 846 34

Serdecznie zapraszamy

 

SESJA ŁOPIEŃSKA 2018

Serdecznie zapraszamy 14 kwietnia 2018r. na godzinę 10. do Gminnego Centrum Kultury i Ekologii w Cisnej na kolejną Sesję Informacyjno-Prelekcyjną „Czas dla Łopienki”. Poza tradycyjnymi informacjami o działalności Towarzystwa Karpackiego w Łopience, planach na najbliższy rok oraz informacjami Nadleśnictwa Baligród, Nadleśnictwa Cisna, Stowarzyszenia Ratowania Cerkwi w Baligrodzie i Stowarzyszenia Rozwoju Wetliny i Okolic będziemy mieli okazję wysłuchania referatów nawiązujących do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zaproszeni zostali znawcy tematu. Robert Lipelt – prof. PWSZ, historyk, redaktor Rocznika Sanockiego, członek Rady Muzeum Historycznego w Sanoku opowie o zmianach społecznych i gospodarczych na Ziemi Sanockiej, które miały znaczący wpływ na proces odzyskiwania niepodległości. Roman Frodyma – przewodnik beskidzki, członek Towarzystwa Karpackiego, pasjonat dziejów I wojny światowej i wojennych cmentarzy przedstawi mniej znane operacje wojenne w Beskidzie Niskim i Bieszczadach w latach 1914-1918. Gościem specjalnym sesji będzie prof. Leszek Starkel – geograf i geolog, członek rzeczywisty Polskiej Akademii Nauk i Polskiej Akademii Umiejętności, specjalista w dziedzinie geomorfologii i paleogeografii, jeden z dwóch Polaków wyróżniony przez brytyjskie Królewskie Towarzystwo Geograficzne medalem Gold Founders, który opowie o kartowaniu Bieszczadów po II wojnie światowe i o budowie zapory solińskiej, a także przedstawi nietypowe zmiany rzeźby w dorzeczu górnego Sanu. Całość sesji dopełnią fragmenty filmu „Straszna wojna” oraz promocja książki Stanisława Krycińskiego „Łemkowszczyzna . Czas wojny i pokoju”. Wstęp wolny

 

BIESZCZADZKA KOLEJKA LEŚNA

Kwiecień i „weekend majowy +„
Proponujemy przejazdy kolejką codziennie od 28 kwietnia do 6 maja.

9:30 Majdan – Przysłup – Majdan,
13:00 Majdan – Balnica – Majdan.

W kwietniu turystów indywidualnych prosimy o kontakt z biurem, ponieważ istnieje możliwość dołączenia się do organizowanych przejazdów na zamówienie.

Tel. (+48) 13 468 63 35

Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.